Otsas

Charm Kodulõhnastaja – Uhutud puit & Meresool

Charm Kodulõhnastaja Uhutud puit & Meresool on lõhnakombinatsioon tsitruselistest, puuviljadest, mis toetuvad iirisele, jasmiinile ja roosile. Peamised noodid puit, merevaik ja muskus.

Charm kodulõhnastaja on pakendatud musta ja rose gold tooni karpi, mis sulgub magnetiga. Seda glamuurset toodet on väga stiilne kinkida soolaleivaks, kindel kingitus inimesele, kellele ei oska midagi kinkida või lihtsalt mõnele toredale inimesele, kes armastab lõhnasid.

P.S toode ei sisalda ehet.

Charm Kodulõhnastaja on valmistatud looduslikust baasõlist ja parima kvaliteediga aroomõlist ning täidab ruumi suurepärase lõhnaga. Charm Kodulõhnastaja on klassikalises mustas pudelis kuldse etiketiga viie paksema pulgaga stiilne sisustuselement, millega saad kenasti kaunistada oma kodu. Kodulõhnastajat on võimalik jätta kohtadesse, kuhu lõhnaküünalt põlevana jätta ei sooviks. Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 2-3 kuud.

Kasutamine:

  1. Loksuta pudelit, et õlid ja aroomid omavahel seguneksid.
  2. Eemalda sisemine kaitsekork, keera kuldne kork tagasi pudelile ja aseta pulgad pudelisse.
  3. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul.
  4. Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis.
  5. Pöörake pulkasid vastavalt nii palju, kui intensiivset lõhna sooviksite tunda (nädalas korra kindlasti ja kasuta selleks kummikindaid).

 

 

 

19,00  25,90 

Laost otsas

Sulge

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Charm Kodulõhnastaja – Uhutud puit & Meresool”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tühista